Other lots by Vandersteen
#763
#733
#420Walt Disney
Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.
#455
Un lot de bandes dessinées, comprenant six albums de Jommeke, trois albums de Kapoentjes et un album de Sjors et Sjimmie.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#481
Een vaas van Japans aardewerk met een decor van een krijger en een geisha en van bloemen in cartouches. Satsuma, XIXde eeuw.
Vase en faïence du Japon à décor d’un guerrier et d’une geisha et de fleurs dans des cartouches. Satsuma, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441
Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.
#503
#81
Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
#452Dordevic Miodrag
“Imaginair heuveldorp.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#402Julien Severin
Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#545
#317
Een klein lantaarntje van messing. Gemerkt Carello Fratelli, Torino.
Petite lanterne en laiton. Marque Carello Fratelli, Torino.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68
Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.
Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300 / 400