Other lots by Vandersteen
Similar lots by type
-
#733
Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#763
Een gevarieerd lot strips en andere uitgaven, waaronder werken van Willy Vandersteen en Kapoentjesuitgaven. Voornamelijk Jaren ‘60.
Lot varié de bandes dessinées et autres dont Willy Vandersteen et Kapoentjesuitgaven. En majorité des années 60.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#455
Een lot strips, bestaande uit zes albums van Jommeke, drie Kapoentjesalbums en een album van Sjors en Sjimmie.
Un lot de bandes dessinées, comprenant six albums de Jommeke, trois albums de Kapoentjes et un album de Sjors et Sjimmie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#420Walt Disney
Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.
Lot de magazines Donald Duck. Période des années 1980. 122 pièces.No longer availableEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#26
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120/200 -
#804
Ph. RENAZZI, In universum jus criminale, 4 deeltjes in papieren band en Ph. RENAZZI, Elementa juris criminalis, 8e éd., Bononia, 1826, 5 delen, in 2 boeken met lederen band.
Ph. RENAZZI, In universum jus criminale, 4 petits volumes en papier et Ph. RENAZZI, Elementa juris criminalis, 8e éd., Bononia, 1826, 5 tomes, dans 2 volumes. Reliure cuir.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#393
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer en enkele schaaltje. We voegen er een schaaltje en een theezeefje van zilver aan toe.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un seau à champagne et coupelles. Nous ajoutons un petit tamis à thé en argent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#341
Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#782
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#627
Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#694G. Lemmers
Twee damesportretten. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Deux portraits de dames. Crayon sur papier. Signés et datés 1919.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 50/80 -
#634de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#479René KeullerPeriod: 1899 - 1981
Een naaktstudie op papier. Gesigneerd.
Une étude de nu sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#543
Een kleine rechthoekige plaquette van famille rose porselein met decor van personages en met geperforeerde rand. China, tijdperk Qinglong.
Petite plaquette rectangulaire en porcelaine à décor famille rose de personnages. Bord aux petites perforations. Chine, époque Qinglong.No longer availableDim. 6,5 x 13,5 cmEstimate: € 400/500 -
#144Chris Van Thienen
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40/60