#664Twee ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Deux molas encadrés. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie). Constitués de plusieurs couches de tissu.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#72Vijf kleine litho’s van Marc Kennis met betrekking tot Spanje. En twee grotere gravures van dezelfde auteur. We voegen er een metaalkleurig hoogreliëf met Madonna en Kind aan toe.
Cinq petites lithos par Marc Kennis aux sujets espagnols. Et deux plus grands gravures du même auteur. Nous ajoutons un relief métallique représentant une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#93(Schilderkunst, XIXde eeuw e.a. 7 boeken). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (als nieuw, hardcover, met dustjacket. Oekraïens). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. Fra(..)
(Peinture, XIXe siècle e.a. 7 livres). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (comme neuf, hardcover, avec jaquette. ukrainien). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (comme neuf, hardcover, jaquette. français). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. français). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. fr(..)No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#646A. HölterhoffWit marmeren buste van een lachend meisje. Gesigneerd.
Buste en marbre blanc représentant une fille souriant. Signé.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#170EthiopieTwee verschillende halssnoeren met zilveren tussenstukken van natuurlijke geel hars en in olie gekookte rood hars.
Deux différents colliers en résine naturelle jaune et résine rouge, cuite en huile. En alternance avec de l’argent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#717Een bord van Imariporselein met een oranje en verguld decor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. We voegen er een klein schoteltje in messingen montuur aan toe.
Assiette en porcelaine d’Imari à décor en orange et or. Marque sous la base. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit plat à monture en laiton.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60