Other lots in this auction
-
#363
Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#236
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout. Het opzet met twee gevitreerde deuren, gedragen door twee gesculpteerde leeuwen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le dessus à deux portes vitrées et porté par deux lions sculptés.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 120/200 -
#699Paul SmoldersPeriod: 1921-1997
“Spelend kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 13/60.
“Enfant jouant”. Litho. Signée et numérotée 13/60.No longer availableDim. 26 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#741
Een Duits militaire bierkroes van meerkleurig steengoed met een tinnen deksel.
Chope militaire allemande en grès polychrome et au couvercle en étain.No longer availableEstimate: € 36/40 -
#480
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#345
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 550/650 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#195
Een 18 karaats geel armband.
Bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 63,13 gEstimate: € 1300/1500 -
#263Jozef Cantré
“Ed. Anseele”. Bronzen buste. Niet gesigneerd.
“Ed. Anseele”. Buste en bronze. Sans signature.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200/240 -
#93
(Schilderkunst, XIXde eeuw e.a. 7 boeken). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (als nieuw, hardcover, met dustjacket. Oekraïens). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. Fra(..)
(Peinture, XIXe siècle e.a. 7 livres). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (comme neuf, hardcover, avec jaquette. ukrainien). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (comme neuf, hardcover, jaquette. français). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. français). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. fr(..)No longer availableEstimate: € 70/100