Other lots in this auction
-
#557Boch
Een balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64K. Van Delm
“Winters hoevezicht met knotwilgen.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver avec saules têtards." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41
Drie Afrikaanse gewichten van brons: een vis, een pad en een masker. Ghana.
Trois poids africains en bronze : un poisson, un crapaud et un masque. Ghana.No longer availableDim. L: 7-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#213
Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#597
Een polychroom Chinees porseleinen dekselpot. Naar de famille rose. Met fabeldier op het deksel. Met vier decoratieve handvaten. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine polychrome. D’après la famille rose. Avec animal mythique sur le couvercle. Avec quatre poignées décoratives. Marqué en bas.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#295
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoontje. Oost-Europees.
"Mère de Dieu". Icône en cuivre plaqué argent. Est-européen.No longer availableDim. 27x31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha debout en bois doré.No longer availableDim. H. 220 cmEstimate: € 600 / 800 -
#403
Een lot van recent blauw en wit Chinees porselein bestaande uit drie kommetjes.
Lot de porcelaine de Chine bleu et blanc récent composé de trois bols.No longer availableDim. +- h & Ø 7 - 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#185
Een 18 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en witte onyx.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct et d'onyx blanc.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#430
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#236
Eikenhouten klapsecretaire in Engelse stijl. Onderaan vier laden, achter het klapblad opbergvakken en een centraal deurtje.
Secrétaire à abattant en chêne de style anglais. Quatre tiroirs en partie basse, des casiers de rangement derrière l'abattant avec une petite porte centrale.No longer availableDim. h103 x b66 x d44Estimate: € 50 / 100 -
#33Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80