Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.
“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.

“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.

”L’année 20003; Un album chromo, éditions Chocolat Aiglon. Avec des illustrations par Léon Goetgeluck. 1953.
SKU: 1004180068.
Category: Strip.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #57
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.

    ”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #308
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.

    ”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #298
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.

    ”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #244

    Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.

    Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.
    No longer available
    Dim. 110 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #178

    Een zilveren koffiekan met houten handvat. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 700 gram bruto.

    Une cafetière en argent avec une poignée en bois. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. Période 1814-1831. 700 g brut.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #438

    Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.

    Un lot de six jeux de société. Dont “The Visible man”, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #760

    Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.

    Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Van der Reijken, Delft

    foto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.

    Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #156

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #503

    Een bolle Chinese vaas van polychroom porselein met een decor van spelende kinderen in cartouches en op de zijkanten versierd met hertenkoppen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine polychrome de Chine à décor d’enfants jouant dans des cartouches. Anses en forme de têtes de cerf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #779

    “Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.

    “Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    Een partij Belgische postzegels in 5 albums, waarvan 4 Davo: alle uitgiftes postfris van 1992 tot en met 2016. Ook vellen en blokjes.

    Collection de timbres postes belges dans cinq albums dont 4 Davo: toutes les éditions non oblitérées de 1992 à 2016. Ainsi que des blocs et des feuilles.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #688
    E. Bouret

    “La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #403

    Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.

    Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 73 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More