Similar lots by type
-
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#57Willy Vandersteen“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#298Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#120Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#440Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.
Un chandelier en forme de saxophone en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#180Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,14 gEstimate: € 900 / 1000 -
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#226Een gebeeldhouwde bibliotheekkast met drie maal twee deuren met fraaie versieringen over het glas en met een acanthusblad in de kuif.
Une bibliothèque sculptée à trois fois deux portes, décorations par dessus le verre et une feuille d’acanthes dans la coiffe.No longer availableDim. 217 x 258 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#550Swarovski“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.
“L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#196Een grote eikenhouten kast in Spaanse renaissancestijl met zes paneeldeuren, versierd met cassettes in smeedijzeren hengsels en met drie laden.
Une grande armoire en chêne, style Renaissance d’Espagne, six portes, décor de cassettes et montures en fonte, trois tiroirs.No longer availableDim. 163 x 300 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60 / 100 -
#627Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#194Jef Van Leemputten“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600


