Similar lots by type
-
#57Willy Vandersteen“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#298Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#519Panamarenko“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
“Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756MoriEen handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#59Een lot van dertien losse XIXe eeuwse gravures, waaronder zes voorstellingen uit de Franse revolutie en vier werken van Willem Linnig Junior
Un lot de gravures, 13 pièces, XIXième siècle, dont six représentant la Révolution Française et quatre oeuvres de Willem Linnig Junior.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#817Een Madonna met Kind onder stolp. Eén vingertje manco.
Vierge à l’Enfant sous globe. Une doigt manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#280Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz rose et de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 700 / 800 -
#737Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#765Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#439Paul Joostens“Schets”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#183“Minerva”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. naar een werk van F. Schmid. Berlin, 1937.
”Minerva”. Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de F. Schmid. Berlin, 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#315Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#730Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#551Een vaas van Japans porselein met brede rand. XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec un rebord large, marque en dessous.No longer availableDim. H. 51,5 cmEstimate: € 180 / 240


