Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.
“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.

“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.

”L’année 20003; Un album chromo, éditions Chocolat Aiglon. Avec des illustrations par Léon Goetgeluck. 1953.
SKU: 1004180068.
Category: Strip.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #298
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.

    ”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #308
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.

    ”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #57
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.

    ”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #202

    “La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.

    ”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 95 x 69 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #567

    Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.

    Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. b: 7 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #48

    Een mapje met 72 diverse munten. Replica’s en andere.

    Une farde avec 72 pièces de monnaie diverses.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #280

    Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale roze kwarts en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz rose et de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 5,10 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #87

    Koffieservies bestaande uit een koffie- en een theepot, een melk- en een suikerpot van verzilverd metaal, gemerkt EPNS en Sheffield.

    Service à café comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait marqué EPNS et Sheffield.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #656

    Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.

    Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.
    No longer available
    Dim. 51 x 182 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #417

    Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.

    Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.
    No longer available
    Dim. 189 x 124 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490
    Swarovski

    “De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.

    “Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een bronzen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Candélabre en bronze à quatre bras décorés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #36

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.
    No longer available
    Dim. 58 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More