Similar lots by type
-
#57Willy Vandersteen“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#298Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#261Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor d’une paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#64Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een celurit en een Indisch kortzwaardje met gelakt houten schede, versierd met messing.
Un celurit et un sabre indien court avec fourreau laqué décoré au laiton.No longer availableDim. L : 58 en 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685SvarovskiDrie beeldjes in geslepen kristal. Art. nr 247759, een Haan met Rode kam in originele verpakking. Art. Nr. 010005, een grote zwaan in originele verpakking en art. nr. 623323, twee ijsvogels op een tak niet-originele verpakking. Allen zonder certificaat.
Trois statuettes en cristal taillé. Art. nr. 247759, un coq dans la boîte d’origine. Art. nr. 010005, un grand cygne dans la boîte d’origine et Art. nr. 623323, deux martin pêcheurs sur une branche. Sans documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#731Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#574Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numéroté 118/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#59Een lot van dertien losse XIXe eeuwse gravures, waaronder zes voorstellingen uit de Franse revolutie en vier werken van Willem Linnig Junior
Un lot de gravures, 13 pièces, XIXième siècle, dont six représentant la Révolution Française et quatre oeuvres de Willem Linnig Junior.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#277EdisonEen oude grammofoon met acht rollen en met originele hoorn.
Un phonographe ancien avec huit rouleaux et corne originale.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#472Van der Reijken, Delftfoto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.
Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.No longer availableDim. 23,5 x 16cmEstimate: € 50 / 80 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#160Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400 / 500


