#298Willy Vandersteen
#308Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
#57Willy Vandersteen
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20 / 30
#350
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#724Léon Spilliaert
“Paysage flamand”. Litho. Signée et numérotée 44/60 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127
Een classicistische buste van brons.
#75
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#494Panamarenko
#247
“De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une bibliothèque sculptée à trois fois deux portes, décorations par dessus le verre et une feuille d’acanthes dans la coiffe.No longer availableDim. 217 x 258 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#33
“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beeldjes. Japans werk.
#557
Twee olifanten van brons met donker patina. Aziatisch werk.
#665
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 130 x 101 cmEstimate: € 100 / 160 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 33,14 gEstimate: € 900 / 1000