Other lots in this auction
-
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#136
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.No longer availableDim. 185 x 170 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,60 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant ayant un poids total de ± 0,60 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,91 gEstimate: € 1300/1500 -
#492De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#592
Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.No longer availableDim. 107 x 56,5 x 112 cmEstimate: € 100/120 -
#17
Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#832
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bois à six points lumineux.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 160/180 -
#415
Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40 -
#421
Een goeiendag of morgenster van hout en ijzer met dubbele kogel.
Un godendac en bois.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 45/60 -
#813
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#127
Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/150 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120