#816Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
#222Joseph Heymans“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
#316Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#659J. De Busschere“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
#336Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#896Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100 / 120