Other lots in this auction
-
#531“Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.
“Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#390Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K commémorant le 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250 / 300 -
#193Een tafelsetje van 800‰ zilver met zout-, peper- en mosterdpotje. met glazen recipiënten (kleine randschade) en lepeltje. Duitse keuren.
Un set de table en argent 800‰ avec sel, poivre et pot à moutarde. Avec récipients en verre (petits dégâts sur les bords) et cuillère. Poinçons allemands.No longer availableDim. h: 15 cm 133,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#473Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un crocodile en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50 / 100 -
#633Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.
Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.No longer availableDim. h: 24 & 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.
Une bibliothèque basse anglaise en acajou.No longer availableDim. 117,5 X 183 X 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.
Une peinture sur soie avec un paysage. Signée.No longer availableDim. 36 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#471Een paar tempelleeuwen van gesculpteerd zwart steen. Chinees werk. Enkele beschadigingen. XXe eeuw.
Une paire de lions de temple en pierre noire sculptée. Travail chinois. Quelques dégâts. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100 / 150



