#91Bauche à Gueux
Een stalen brandkist.
#108
“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#665
Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
#357
Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#321Capodimonte
“Clown met poedel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
#549
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#438
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un dessin de personnages bleu et blanc sur un fond floral.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 130/150 -
#620
“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
#101
#35
Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60/100