Similar lots by type
-
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#183
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#576
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
“Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. h 43 x b 37 cmEstimate: € 1250/1500 -
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65/75 -
#197
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#547
Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60/70 -
#491
Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150/175 -
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. h 13,5 x Ø 7,5 cmEstimate: € 225/250 -
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#339
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.No longer availableDim. (H: 80 cm) x 2Estimate: € 120/200 -
#208
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40/60 -
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#548Kosta Boda
Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110/130
Other lots in this auction
-
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#227
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Un milieu de table blanc monochrome en forme de terrasse ronde avec trois putti et une pièce décorative centrale avec trois autres putti.No longer availableDim. Ø cmEstimate: € 100/120 -
#62Emiel MaeyensPeriod: 1882-1952
"Stilleven met afrikaantjes in een vaas met koffiekop. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
"Nature morte aux soucis dans un vase avec une tasse à café”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. h53,5cm x b62,5cmEstimate: € 120/160 -
#458
Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.
Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 110/130 -
#233Val Saint Lambert Belgique
Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.
Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».No longer availableDim. h17,5cm x Ø9cmEstimate: € 190/210 -
#206
Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.
Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.No longer availableDim. 210 x 123 x 57,5 cmEstimate: € 300/500 -
#375
Een Oosterse houten doos, rijkelijk gedecoreerd met figuren. Minieme schade.
Une boîte orientale en bois, richement décorée de personnages. Dégâts minimes.No longer availableDim. 38 x 21 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#427
Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#481
Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50/80 -
#416
Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.
Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.No longer availableDim. Tafel H: 52 cmStoel H: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#322
“Etudes pour violon”, gemengde techniek op papier, Gesigneerd.
« Etudes pour violon », techniques mixtes sur papier, signées.No longer availableDim. 50x70 cmEstimate: € 50/70