Other lots by Peiser
Similar lots by type
-
#149
“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#324Frans Hens
“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#402
Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.
Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.No longer availableDim. 37x60cmEstimate: € 40/60 -
#52Jan Bosschaert
Een paar zeefdrukjes. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat. Artiestenproef.
Une paire de sérigraphies. Les deux signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#594Jan De Bruin
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40/60 -
#454Jos BollenPeriod: °1956
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200/240 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220/240 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45/55 -
#472ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#477
Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.
Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260/280 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#60
Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 180/250 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550/600 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/220 -
#354
“Abstract blauw.” Gemengde techniek.
"Bleu abstrait." Technique mixte.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/150 -
#135
Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/350 -
#145Mignon
Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Garniture de trois pièces en porcelaine. Avec un décor romantique peint à la main 'Louis XV.' 'Décore Limoges'. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 120/200 -
#207
Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.
Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 200/250