Similar lots by type
-
#287Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.
Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.No longer availableDim. h: 18 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#578Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.
Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.No longer availableDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#22Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65
Other lots in this auction
-
#133Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.
Une collection de 16 albums de timbres, dont 5 des Pays-Bas et des Territoires d'Outre-Mer, Indonésie, RDA, Pays-Bas, Rwanda, Corée, Martinique, Tchécoslovaquie, Far Ör, Mozambique etc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#579Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.No longer availableDim. 18 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 400 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un cabochon central de rubis de +- 2 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#150Een 18 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18K.No longer availableDim. 18,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300 / 400 -
#203Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#183Samuel Marti, ParisEen schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#564Joseph Leyzen“Zebra’s”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gemonogrameerd en één gdateerd 2017.
“Zèbres”. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux monogrammées et une datée 2017.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#474Karel DemelPeriod: °1942“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140 / 160 -
#515Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,92 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 550 / 600 -
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50



