Other lots in this auction
-
#637
“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35/60 -
#897
Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Une petite pendule en bois polychrome et cadran en émail, flanquée de deux colonnes en porcelaine. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25/35 -
#531
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300/400 -
#147Venini Aalia
Een paar vazen van zwart Italiaans glas.
Une paire de vases italiens vers noirs.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100 -
#556
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30/50 -
#283Val St. Lambert
Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#7
Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.
Un lot divers comprenant six boîtes de conserves: Mickey Mouse, Gaston Lagaffe, e.a.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25