Other lots in this auction
-
#118
Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40/60 -
#501
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/220 -
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#55Longines Présene
Een roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#705
Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#361
Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#487
Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd
Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 75/85 -
#588
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/200 -
#721
Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60/100 -
#646Mahi
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#695
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60