Other lots in this auction
-
#356
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#359
“Album pour cartes postales”. Een album met ongeveer 100 postkaarten van Antwerpen rond 1900. Historische gebouwen, een reeks poorten en portalen, zichten van de haven, foto’s van de jaren 1860 enz. We voegen een exemplaar van “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894” toe. Tekst Max Rooses, Illustraties Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (slijtage).
“Album pour cartes postales”. Un album contenant ca 100 cartes de vues d’Anvers vers 1900. Bâtiments historiques, une série de portes baroques, vue du port, photos des années 1860 etc. Nous ajoutons un exemplaire de “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894”. Texte Max Rooses, Illustrations Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (usures).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#671Alexendre, Belgium
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650 / 750 -
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#512
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#458
Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.
Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#477
Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 500 / 600 -
#49Maurice Langaskens
“L’Amazone.” Ets, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 21/30.
“L’Amazone”. Eau-forte, signée hors planche et numérotée 21/30.No longer availableDim. 43 x 47 cmEstimate: € 80 / 100