Similar lots by type
-
#4Windsor
Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)
A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)No longer availableDim. 90 x 37 cmEstimate: € 180/220 -
#232Francesco Bartolozzi
“Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.
"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#399
“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
“Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#402Sugai
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 300/500 -
#564
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#509Gerard Portielje
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/400 -
#192Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
"Smart Bird". An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 200/300 -
#156
Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#422Amsler & Ruthhardt
“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
“Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.No longer availableDim. 14 x 24 - 15 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#242Johannes van Lanschot
“Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.
"Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#499Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 300/400 -
#409
“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#74Amedée Leynen
“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120/200 -
#384
“Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 250/350 -
#424Jules ChaponPeriod: 1914 - 2007
“Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.
“Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#404
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#168Rotary Club Waregem
“Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
“Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 800/1200 -
#294Pablo Picasso
“Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.
“Stylized face”. An etching on paper, signed.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#389
“Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 500/750 -
#329
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55 -
#382
“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
"En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#429Jaap MinPeriod: 1914 - 1987
“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
"Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".No longer availableDim. 29 x 47 cmEstimate: € 500/700 -
#171
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#222Delbeke
“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
"Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#246
Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.No longer availableDim. 136 x 81 x 41 cmEstimate: € 250/350 -
#189Gust Dierckx
“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 76 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#106
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300/400 -
#315Sèvres
Een geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50/70 -
#190
Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500/1600 -
#270
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1400/1600 -
#637
Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
A cinchona shell from New Guinea, Sepik basin. Ritual dance jewelry. 19th century. With certificate. Attached two bags.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#702
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#370
Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#633Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985
“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#570Raymond Weil Geneve
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000/1200