#163‘Must’ de Cartier
Een zonnebril in origineel etui en met certificaat
#54
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#741
Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
Plaquette en jade noire ajourée et sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 7cmEstimate: € 100 / 120 -
#321
Een messingen telescoop op statief.
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#128
Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
#37
#447
Een antieke houten hoedenvorm.
#582
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#753Mills
Een vierdelig art-deco koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt.
Service à café et à thé art déco en métal argenté sur plateau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9- 23 cmEstimate: € 100 / 120