#305Period: 1931
Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931
A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931No longer availableDim. 88 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#272E. Braat
‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
#448
Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100/120 -
#64A. Matthys
#65
Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
#552Lucia Rotta-Falcone
#605
Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
#93
A porcelain tea set, P. Pastaud, Limoges France, consisting of 1 tray, 1 jug, 8 small cups, and 4 gold-colored swans.No longer availableDim. h 14 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#349Jaak Gorus
Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.
#285Val Saint Lambert
Een vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#282R. Gevaert
‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
#514
A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.No longer availableDim. 125 x Ø75cmEstimate: € 200/300