#609Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005
‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.
#149André DendalPeriod: 1901-1979
“Stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cityscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 90cmEstimate: € 250/350 -
#654
Een vintage UFO luchter van aluminium.
#529Milo Manara
Een lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#323
#470
Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#513
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#122Jacques Villeglé
Een collage van papier door Jacques Villeglé.
#44
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40/60 -
#54
Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
#317
Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
Lot silver-plated metal: a butter dish, a box, and a coupe with an underplate.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 35/45 -
#332A. Ruyter
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100/120