#383Val Saint Lambert
Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Val Saint Lambert
Een blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#521
Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176
Een ronde Biedermeyer tafel.
A round Biedermeier table.No longer availableDim. 78 cm Ø 100 cmEstimate: € 360 / 420 -
#168Val Saint-Lambert
Een grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#429Lena Switsers
“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#608
Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#562Jos Moens
“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Landscapes”. A pair of lithographies. Signed and numbered 5/22 outside the plate. Printed at the Masereel Center in Kasterlee.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 75 / 120 -
#435
Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#121Montblanc Meisterstuck Automatic
Een lot van drie vulpennen, bestaande uit een Montblanc Meisterstuck N.146, een Nino Cerutti en een Cross.
A lot of three fountain pens, consisting of a Montblanc Meisterstuck N.146, a Nino Cerutti and a Cross.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#394
"The life story of Prince Siddhartha", a Buddhist Tangka painted on silk.No longer availableDim. 78 x 46 cmEstimate: € 80 / 120