Other lots in this auction
-
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475 -
#492H. Uyttersprot“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Village view". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#601Farenthold Lampe RoyalTwee porseleinen olielampen met vergulde voet en lonthouder. Opzetglas gemerkt “Véritable Lampe Royal Farenthold No4”.
Two porcelain oil lamps with gilt base and wick holder. Mounted glass marked "Véritable Lampe Royal Farenthold No4".No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 100 / 140 -
#351Garnier LiqeursEen aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4WindsorEen lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)
A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)No longer availableDim. 90 x 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#159Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.
“View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 275 / 325 -
#74Amedée Leynen“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120 / 200 -
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80

