Other lots in this auction
-
#691
Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50/70 -
#480
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800/900 -
#184Jules Raiot
“Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#137
Een paar Franse faience borden.
A pair of French faience plates.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 200/300 -
#690
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100/120 -
#650
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300/1400 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#120
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600/650 -
#450
Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600/1800 -
#54Roger Borgluw(?)
“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35/45 -
#240
Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800/900 -
#79Amedée Leynen
“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
“L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.No longer availableDim. 30 x 52cmEstimate: € 120/200