#305Rörstrand
#554Leonor Fini
“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#526
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
#108
Un pot à lait et un sucrier en argent massif. Marqué en bas avec des poinçons hollandais, deuxième année. Décor richement animé de personnages en creux entourés de guirlandes.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 100/120 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
#468
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
#665
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#610
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
#433
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
#609
Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
#440
Negen postzegelalbums “Victoria” met Belgische zegels. Van de jaren dertig tot de jaren 80 postfris, afgestempeld en eerstedag. Uitvoerig, in goede staat en behoorlijk volledig.
Neuf albums de timbres « Victoria » avec timbres belges. Des années 1930 aux années 1980 MNH, oblitérés et premier jour. Ample, en bon état et assez complet.No longer availableEstimate: € 220/260