Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.

Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.

Bas-relief thaïlandais avec la déesse dansante Varaha et d'autres.
Dim. 58 x 46 cm
SKU: 1312220515.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #147
    Royal Dux

    Een mooie gekleurde groep met voorstelling van een boerenjongen met een koe en een stier. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un beau groupe coloré représentant un garçon de ferme avec une vache et un taureau. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 x 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #93

    Een antiek Russisch icoon met verzilverde riza.

    Une ancienne icône russe avec riza plaqué argent.
    No longer available
    Dim. 25x32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #571

    Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases octogonaux à couvercle en faïence bleue et blanche, les couvercles décorés de lions avec une boule. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljantjes en een saffier en robijn cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux brillants et d'un cabochon saphir et rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 600 / 650
  • #358

    “Koppel”. Een geglazuurd aardewerken beeldje op houten voetstuk.

    "Couple". Figurine en faïence vernissée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #442
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #348

    Een ebbenhouten bestekkistje, ingelegd met fruithouten bies. Benen bolpootjes. Gecompartimenteerde binnenkant met fluweel bekleed. Zonder sleuteltje.

    Un coffret à couverts en ébène, incrusté de garnitures en bois fruitier. Pieds boule en os. Intérieur compartimenté doublé de velours. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292
    Frank Mortelmans

    “Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.

    "Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #44

    “Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.

    "Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #532
    Hendrik Vader

    “Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Pêcheurs sur la plage". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More