#351Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#665Een ivoren slavenarmband.
#147Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#459Friedländer“Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.
”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120