#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#351Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#165Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
Une voiture à pédales pour enfant en métal rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 80