Other lots in this auction
-
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377
Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650 / 700 -
#381Val Saint Lambert
Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#297
Twee verschillende gietijzeren tuinvaasjes.
Deux vases de jardin en fonte différents.No longer availableDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44
“Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137
“The persistence of memory.” Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. Op sokkel. Genummerd 340/350. Met certificaat.
"La persistance de la Mémoire." Sculpture en bronze d'après Salvador Dali. Sur socle. Numéroté 340/350. Avec certificat.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#125Orfina Swiss
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 42,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#403
Een Duits alarmpistool. Erma-Erfurt 1940. Genummerd 2716.
Un pistolet d'alarme allemand. Erma-Erfurt 1940. Numéroté 2716.No longer availableDim. l: 25 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104Dave L.
“Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.
"Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200