#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableEstimate: € 35 / 70 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#295Beukenhouten schildersezel.
Beechwood painter's easel.No longer availableDim. 155 x 52 x 55cmEstimate: € 80 / 120