#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#298Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
A lot of 11 books about painters, Mercatorfonds, Hamlyn, and Thames Hudson.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60