Similar lots by type
-
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#328
Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#11
Een antiek Madonnabeeldje van meerkleurig aardewerk van Nevers. Lichte schade. XVIIIe eeuw.
Ancienne Madone en faïence multicolore de Nevers. Dégâts légers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#343
Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#651
Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70/80 -
#551
Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200/240 -
#311
“Allen Jones Figures”, “Reves de jeunes filles” en “La danse” Een lot kunstboeken.
« Allen Jones Figures », « Rêves de jeunes filles » et « La danse » Beaucoup de livres d'art.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#168
Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.
Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 300/500 -
#175
Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200/240 -
#333
Een lot kunstboeken:- “Hokusai” Tentoonstellingscatalogus.- “World’s Greatest paintings”. In drie volumes- Lempertz catalogus november 2007- “Vietnam. Kunst en culturen van de prehistorie tot op heden”. - “José Vermeersch. The bronzes”.
Nombreux livres d'art : - Catalogue de l'exposition « Hokusai ». - "Les plus grandes peintures du monde". EN trois volumes - Catalogue Lempertz novembre 2007 - « Vietnam. Art et Cultures de la Préhistoire à nos jours ». - « José Vermeersch. The bronzes ».No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75/110 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#186
Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75/100 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#21
Een Madonna met kind van meerkleurig aardewerk van Quimper. Achteraan gedateerd 1842.
Une Vierge à l'Enfant en poterie multicolore de Quimper. Datée 1842 au dos.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#683
Twee antieke hutkoffers, waarbij één met intact binnenwerk. Stickers van de Cunard Line & Canadian Pacific. Slijtage.
Deux coffres de voyage anciens dont un avec intérieur aux tiroirs intacts. Etiquettes de la Cunard Line et Canadian Pacific. Usures.No longer availableDim. 40 x 105 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#415Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#19Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“La bénédiction de la mer”. Ets. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
« La bénédiction de la mer ». Gravure. Signée et dédicacée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40/45 -
#505
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40/60 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700/750 -
#649Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Studie voor heraldische arend i.v.m. Arscota Ventosa 2”. Gravure. Gesigneerd en A.P. buiten de plaat.
"Étude pour l'aigle héraldique lié à Arscota Ventosa 2". Gravure. Signée et AP hors planche.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#379Van Hoeck
“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#198Mignon
Een paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.
Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120/200 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25/35 -
#576
Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
Un meuble de classement avec un volet coulissant.No longer availableDim. 123 x 40 x 50 cmEstimate: € 120/160