Similar lots by type
-
#428
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/150 -
#48D W Porzellan, Karlsbad
Een ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cm33x15 cmEstimate: € 25/35 -
#443
Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 33 + 4 cmEstimate: € 45/55 -
#58
Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50/80 -
#613Rosenthal
Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220/240 -
#411
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80/100 -
#451
Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.
Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.No longer availableDim. h: 56 cm (z.k.)Estimate: € 100/120 -
#433
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#258
Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#565
Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.No longer availableDim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#648Lladro
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60/100 -
#678
Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#607
Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/120 -
#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#231Von Schierholz
Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.
Une tasse et une soucoupe en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 7 & 12 cmEstimate: € 25/35 -
#638
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100/120 -
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#603Rosenthal
Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#131
Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.
Une boîte rectangulaire en argent. Poinçon hollandais, deuxième titre. 465g.No longer availableDim. 7,5 x 14 x 10 cmEstimate: € 180/240 -
#466
Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.
Un cabinet chinois à deux portes en bois dur, aux flancs sculptés.No longer availableDim. 84 x 103 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#562B. Long
“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
"Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#645Hermes Porcelaine, Paris
Zes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35/45 -
#179Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240/280 -
#570
“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120/200 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#374
“Kosmos.” Gemengde techniek op papier.
"Cosmos." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#452
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/140