Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
W.H. Simmons

“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.

“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.
Dim. 53 x 78 cm
SKU: 2908170459.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #459
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #719
    Joan Miro
    Period: 1893 - 1983

    “Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.

    “Composition”. Litho. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Dries Van Den Broeck

    Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.

    Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #52

    Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.

    Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #22
    Atelier de Desmadryl Jeune

    “Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.

    “Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.
    No longer available
    Dim. 22 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #349
    Maurice Langaskens

    ‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.

    “La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26x19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #572
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.

    “Il maestro”. Une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 54,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Corneille

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.

    “Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76,5 x 57,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #59
    Henri Tourdoing (?)

    “Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #249
    Cornelis Schut

    “Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.

    “Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #544

    “Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.

    “Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.
    No longer available
    Dim. 50 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #352
    Jef Van Grieken

    “Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.

    “Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #479

    Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.

    Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #254
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.

    “Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #584
    Corneille.

    “Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.

    “Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.
    No longer available
    Dim. 50 X 65 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #172

    “Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.

    “Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.
    No longer available
    Dim. 26 x 38 & 51 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #32

    “Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.

    “Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    “Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.

    “Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319

    “Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.

    “Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #108

    Een paar kandelaars van zilvergepatineerd brons, gedragen door twee engelen. Geuten op schaal naar grotere voorbeelden.

    Paire de candélabres en bronze à patine argenté portée par deux angelots. Fontes d’après des exemples plus grands.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #430
    L.T.

    Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.

    Un étui à cigarettes en argent style Art Déco. 800 ‰ argent.
    No longer available
    Dim. 60,39 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #176

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #230

    Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct en parels.

    Une broche en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants avec un poids total de ± 0,40 ct. et perles.
    No longer available
    Dim. 14,74 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #675
    Sakuraba

    “Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.

    “Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.
    No longer available
    Dim. 95 x 180 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #383

    Een partij albums met chromo’s.

    Lot d’albums aux chromos.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Jaak Van Wijck

    “Zonsondergang op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’Escaut au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #515

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #126

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #423
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #823

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #773

    Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.

    Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More