#490Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kat met strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragdjes voor de ogen.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec un pendentif chat avec un nœud serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux émeraudes pour les yeux.No longer availableDim. 19,72 gEstimate: € 700 / 900 -
#274Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
#657Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
#609Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#731Een gebeeldhouwd houten juwelenkistje naar barok voorbeeld. Met klapblad en twee laden achter twee deurtjes.
#526BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#553Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#760Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
#570Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vijf parels.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec cinq perles.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 400