Other lots by Oxford University Press
#214Oxford University Press“The Vasari Society for the reproduction of drawings by old masters”. Complete serie I (10 jaargangen, 1905 tot 1915) in 10 volumes met facsimiles (collotypie), monochroom of polychroom, van tekeningen door oude meesters (van Dürer tot Fragonard), met uitgebreide begeleidende tekst. Losbladig uitgegeven op vellen in-plano in portfolio. 334 zeer natuurgetrouwe afbeeldingen.
“The Vasari Society for the reproduction of drawings by old masters”. Série I complète (10 années, 1905 à 1915) en 10 volumes avec facsimilés (collotypie), monochrome ou polychrome, de dessins par des maîtres anciens (de Dürer à Fragonard), accompagnés de textes élaborés. Feuilles non reliées in-plano en portfolio. 334 illustrations très naturelles.No longer availableEstimate: € 400 / 500
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
#347Val St. LambertTwee designvazen van groen kristal. Jaren ‘50.
#570“Le Franc Belge 1832-2002, Encyclopédie de Monnaies d’Etat Belges”. Mooie uitgave in twee ringmappen. Daarbij een map met munten uitgave Edel Collecties: “Le Patrimoine Belge”, 13 verzilverde en vergulde munten. En “De Nederlandse Euro herdenkingsmunten”, 9 verzilverde en vergulde munten. Talrijke certificaten. Bovendien een eerstedaguitgave met beeltenis van Willem-Alexander.
“Le Franc Belge 1832-2002, Encyclopédie de Monnaies d’Etat Belges”. Belle édition en deux classeurs. Ainsi qu’un clausseur aux pièces de monnaie Edel Collecties: “Le Patrimoine Belge”, 13 monnaies argentées et dorées. Et “De Nederlandse Euro herdenkingsmunten”, 9 pièces argentées et dorées. De nombreux certificats certificats. En plus un FDC en honneur de Willem-Alexander.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#183Een kaststel bestaande uit een porseleinen jardinière en twee grote kandelaars met een polychroom art nouveau decor en in een bronzen montuur versierd met draken en bloemenranken in reliëf. Onderaan gemerkt: BFK.
Garniture en porcelaine comprenant une jardinière en porcelaine et deux grands candélabres à décor art nouveau polychrome aux montures en bronze décorées de dragons et de guirlandes fleuries en relief. Marque sous les bases: BFK.No longer availableDim. H. 90 & 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#549Een Chinees kastje met twee laden.
#668Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.
Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.No longer availableDim. 15 à 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#36Een commode van mahoniefineer in Louis-Philippestijl. Bovenaan een lade in doucine boven drie grote, rechte laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs dont le supérieur en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b. 116 cmEstimate: € 120 / 200 -
#746Bijzetmeubeltje van gebeeldhouwd gelakt hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint en bois sculpté et laqué à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#600Classiques du TimbreReeks in vermeil uitgevoerde kopieën van oude postzegels. In verzorgd presentatiekistje. 925‰ en genummerd 58/5000. Twee exemplaren van de 25 ontbreken. Ongeveer 500 g sterling zilver.
#518Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120