Other lots in this auction
-
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186
Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75 / 100 -
#367
Een grote partij oude participaties en waardepapieren.
Un lot important d'anciennes participations et titres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#458
Drie kleine theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein met een guirlandedecor in rood, rose en goud naar Imari-voorbeeld. Geribde vorm. XIXde eeuw.
Trois petites tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine à décor de guirlandes en rouge, rose et or d'après un exemple Imari. Forme côtelée. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4cmØ:10cmEstimate: € 100 / 120 -
#258
Een koehoorn in messingen montuur.
Corne de vache montée en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500 / 700 -
#339
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Tavannes Watch Co.
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406
Een gebeeldhouwd hardhouten Chinese sokkel met blad van cloisonné op messing.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté avec plateau cloisonné sur laiton.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 100 / 120 -
#674
Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.
Deux vases vintage en terre vernissée à rebord intérieur doré. Sans marque.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#685
Een zware eikenhouten balk, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest. Voor XVe eeuw. Op wielen.
Une lourde poutre en chêne, de la Sint Sulpitiuskerk à Diest. Avant XVe siècle. Sur roues.No longer availableDim. 165 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#350
Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.
Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.No longer availableEstimate: € 80 / 120