#841Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
#495Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
#417Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
#416Twee diverse spinnenwielen.
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
#11Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#337Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
#487Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
#177DavidoffEen ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
#770Een verguld houten butlerspiegel.
#831Oude rekenmachine “Triumphator”.
#127Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
#281Een houten humidor met hygrometer.
#301Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#23Een gevarieerd lot oude postkaarten, chromo’s van Côte-d’or, kaarten met wielrenners en voetballers en eerste-dag uitgavens.
Un lot de cartes postales anciennes et chromos de Côte d’Or, des cartes en relation avec des joueurs de football et de cyclistes, et des éditions premier jour.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#273Een messingen bureaulampje, in twee richtingen verstelbaar en met een bloemvormig kapje van tweekleurig gesatineerd glas. Begin XXe eeuw.
Une lampe de bureau, ajustable dans les deux sens, abat-jour en verre satiné de deux couleurs. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre-cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#61Een houten neksteun. Kaffa (Ethiopië).
Un support pour la nuque en bois. Kaffa (Ethiopie).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#598Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
#825SitzendorfNapoleon en een bijna volledige reeks generaals in polychroom porselein. 17 stuks in totaal.
Napoléon et une série quasi complète de généraux en porcelaine polychrome. 17 pièces au total.No longer availableDim. ± 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#881Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
#865Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50