Other lots in this auction
-
#667
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#676
Iraanse handgeknoopte wollen loper.
Couloir iranien en laine noué à la main.No longer availableDim. 430 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#561
Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari d'un pêcheur dans un paysage au saule pleureur. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#189
Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir mural dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#647
Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Trois pièces de poterie asiatique à glaçure verte, composées d'un pot à gingembre sans couvercle, d'une jarre et d'un vase remarquable.No longer availableDim. h: 15, 1ç & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#445
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#49E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 900 / 1000 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#463
Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#695
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
Une ancienne boîte en bois asiatique avec des poignées en fer.No longer availableDim. h16 x 40 x 32 cmEstimate: € 35 / 55 -
#202
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000