#299C. De Naeyer“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 500 / 600 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
#682Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#897Een koperen luchter met zes lichtpunten.
#381Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#818Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#89Charles Melikoff“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloeiende struiken. Een haarlijn over de gehele lengte.
#753Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 50 / 80