#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#501
Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
#91
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#42J. Verschueren
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#567
Twee schotels van Imariporselein met gekartelde rand, versierd met bloemendecors.
Deux plats en porcelaine Imari, rebords dentelés, décorations de fleurs.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#616
Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
#761
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80/120 -
#764
“Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.
”Composition de rectangles géométriques”. Collage sur papier.No longer availableDim. 66 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#579
”Paysage panoramique”. Encre de Chine. Porte une signature: ‘ Schuhmacher’.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#72
“Kustzicht”. Olieverf op board”. Gesigneerd.
”Vue sur la Côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150