Similar lots by type
-
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#35Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#700Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 100 / 150 -
#135Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#587Een reisfles van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een decor van leerling krijgers en theedrinkers in cartouches op een achtergrond van bloemen en vlinders.
Une gourde de voyageur en porcelaine chinoise polychrome d’après famille verte, avec un décor de guerriers apprentis et buveurs de thé, en cartouches sur fond de fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 600 / 650 -
#65Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80 / 120 -
#711Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 200 / 300 -
#628Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150 / 160 -
#623Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 300 -
#70Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#627Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#235Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#15Een armband met bijpassende hanger van filigraan zilver bezet met jade. 800 ‰. We voegen er een gegraveerde fotohanger van zilver aan toe.
Un bracelet avec pendentif en argent philigrané et incrusté de jade. 800 ‰. Nous ajoutons un porte photo gravé en argent.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 100 / 150 -
#20Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25 / 50 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#25Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 80 / 120 -
#618“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 900 -
#573Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.
Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.No longer availableDim. Ø: 32.5 cmEstimate: € 500 / 550 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#60Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#678Een netsuké “Waterbuffel”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Buffle”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#464“Surrealistische voorstellingen.” Twee litho’s van Marc Vanderleenen en Frank Maieu. Gesigneerd buiten de plaat, en beide genummerd 125/250.
“Représentations surréalistes”. Deux lithographies de Marc Vanderleenen et Frank Maieu. Signées hors planche, numérotées toutes deux 125/250.No longer availableDim. 28 x 40 - 21 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#312Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1901.
“Vue sur les bois”. Huile sur panneau. Signé, et daté au verso 1901.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#509B. Riab“Jachthonden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd. Ed. Ducher & Cie, Parijs 1945.
“Chiens de chasse”. deux lithographies en couleurs. Signées. Ed. Ducher & Cie, Paris 1945.No longer availableDim. 49,5 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#619Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd op 150 en 50 exemplaren.
Deux eaux-fortes. Tout deux sont signées et numérotées sur 150 et 50 exemplaires.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#820M. MERLIN, Recueil alphabétique de questions de droit, 4ième Ed.Tarlier, Bruxelles, 1828 e.v., 15 delen. In-octo, lederen rug.
M. MERLIN, Recueil alphabétique de questions de droit, 4ième Ed.Tarlier, Bruxelles, 1828 et suite, 15 volumes. In-octo, dos cuir.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#456Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#558Herge-MoulinsartEen reeks van acht modelwagens van Kuifje. In originele doos.
Une série de huit voitures miniatures de Tintin. Dans leur boite d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#82Een vrouwenbuste van wit kunststof.
Buste de femme en matière plastique blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 70 -
#393Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer en enkele schaaltje. We voegen er een schaaltje en een theezeefje van zilver aan toe.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un seau à champagne et coupelles. Nous ajoutons un petit tamis à thé en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#578Eugène VerboeckhovenPeriod: 1927-20Tien tekeningen en een ets, toegeschreven aan Eugène Verboeckhoven. Met sporen van atelierstempels en/of monogrammen. “Kasteel”, “Bergrivier”, “Eik” (potlood). “Schaap achteraan”, “Koe”, “Stier”, “Schaap”, “Ram”, “Ruiter te paard”, “Herder met lam” (kalkpapier), “Hoeve” (ets).
Dix dessins et une eau forte, attribués à Eugène Verboeckhoven. Traces de cachets d’ateliers et/ou portant un monogramme. “Château”, “Rivière de montagne”, “Chêne” (crayon). “Mouton par le dos”, “Vache”, “Taureau”, “Mouton”, “Bélier”, “Cavalier”, “Berger à l’agneau” (papier calque), “Ferme” (eau-forte).No longer availableEstimate: € 400 / 600

