#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#557Een Chinees houten tafelschermpje met een gesculpteerde plaquette van schildpad.
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#314F. Millenhuber“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#332Louis Henno“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#743Een lot XVIIIe en XIXe eeuws Japans en Chinees porselein, bestaande uit vier borden, twee schoteltjes en twee theepotjes. Borden en schotels gerestaureerd.
Un lot de porcelaine du Japon et de Chine du XVIIIème et XIXème siècle, comprenant quatre assiettes, deux plats et deux petites théières. Assiettes et plats avec restaurations.No longer availableEstimate: € 60 / 80