#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#762“Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#36Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#214R. Dechamps“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120 / 200