#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
“Herenportret”, “Vrouwenportret” en “Personages”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#546
Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#710
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#51
Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
#607
Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#751
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#485Guess
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
#296
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.