Other lots in this auction
-
#78
Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80/100 -
#449Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#440
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un diamant central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 350/450 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#563
Een paar vazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille rose aux fleurs sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/200 -
#374
Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hartvormige hanger.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de cœur.No longer availableDim. 7,78 gEstimate: € 250/350 -
#746
Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100/150 -
#513Raffaele RossiPeriod: °1956
Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 300/400 -
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500/1600 -
#251Guglielmo Pugi
“Jong zittend naakt met amfoor”. Gebeeldhouwd albast. Achteraan gesigneerd.
“Jeune nu assis avec amphore”. Albâtre sculpté. Signé au verso.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 500/600