”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#65Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220