Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.

Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.

Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.
SKU: 1012190071.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #558

    Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.

    Une série de trois netsukes en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #119

    Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.

    Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.
    No longer available
    Dim. 63 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.

    Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #639

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #105

    Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 34,52
    Estimate: € 800 / 1000
  • #26

    Een eikenhouten hangvitrine met één deur.

    Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #256

    Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.

    Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.
    No longer available
    Dim. Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #709
    Roger Nellens

    “Composities”. Twee tekeningen, waarbij één gemonogrammeerd.

    ”Compositions”. Deux dessins, un avec monogramme.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #409

    Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.

    Une table violon en acajou sur pied central.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #83

    “Livre d’or du centenaire Belge”.

    ”Livre d’or du centenaire Belge”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More