#458
Een bronzen beeld van moeder met kind.
#305
Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#268
Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
A German walking stick with sculpted silver handle.No longer availableDim. 92 cm 800‰Estimate: € 80/120 -
#26
Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.
A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 50/80 -
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#569
Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
#536
#2
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928
“Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#644Worcester
#698
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160