Other lots by Komives
-
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Andor KomivesPeriod: °1958
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
“Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.No longer availableDim. 54 x 81 cmEstimate: € 200 / 300
Similar lots by type
-
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Dirk Baksteen
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482
Drie Indische miniaturen. Aquarel en gouache op papier.
Trois miniatures. Aquarelle et gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#214Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#219Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#227Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#592
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#762Dirk Baksteen
“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Gheorghe I. AnghelPeriod: °1938
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#444E. Kestemont
“Figuur” & “Fabeldier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1981.
“Personnage” et “Animal fabuleux”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544Francis Vaes
“Abstracte spanning”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Tension abstraite”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#758Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#600
Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.
Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#55
Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150 / 200 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#781
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126
Een eikenhouten driedeurskast, trapsgewijs opgebouwd.
Armoire à trois portes en chêne. Construction en gradins.No longer availableDim. 186 x 106 x 50 cmEstimate: € 300 / 350 -
#431
Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.
Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en in markies geslepen saffieren van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct et de saphirs taillés en marquise pesant ± 0,90 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#826
Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#47
Drie albums met oude postkaarten met betrekking tot Antwerpen en Brugge.
Trois albums aux cartes postales anciennes d’Anvers et de Bruges.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#696
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#576
Een eikenhouten spiegelkast met een lade onderaan in art decostijl.
Armoire au miroir en chêne. Un tiroir en ceinture basse. Style art déco.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 50 / 100