#65Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,21 gEstimate: € 350 / 450 -
#880Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Un porte-manteau mural avec crochets en cuivre et travail ajouré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
#861Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#842Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
#403Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#658Chinees dominospel, cica 1940. Volledig.
#568“Kunstsmid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Forgeron. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté.No longer availableDim. h: 3,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#89Karel Jan Van den Heuvel“Sleepboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Remorqueur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240