Other lots by Geudens
Similar lots by type
-
#712Mérida
Potloodstudies op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-9-23.
Etudes en crayon sur papier. Signées et datées 8-9-23.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#702Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#348
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#314Alice RymowicPeriod: °1907
“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#654Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#154Pierre Alechinsky
“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420/480 -
#169
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Naar de XVIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. D’après le XVIème siècle.No longer availableDim. 59 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#452Creado
“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971
“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#462Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991
“Abstract”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Abstrait”. Gouache sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#59
Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958
Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#629Collet Bitker
“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#734
Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42/48 -
#482
“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#322Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#328J. Blaeu
Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.
Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#772
Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42/50 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#592
Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.
Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.No longer availableDim. 107 x 56,5 x 112 cmEstimate: € 100/120 -
#896
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Plateau de service en acajou sur pied amovible.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250/300 -
#186
Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#571
Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.No longer availableDim. ± 24 cmEstimate: € 120/200 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#541
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#645
Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 10 + 3 cmEstimate: € 40/50 -
#531
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300/400 -
#13
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#310
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 500/600 -
#563
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240