Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Trekpaarden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Romain Malfliet
Period: 1910 - 2006

“Trekpaarden”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

"Chevaux de trait". Aquarelle sur papier. Signée.
Dim. 23 x 30 cm
SKU: 1312220052.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Malfliet

  • #144
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Hoog water op de Durme, Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Hautes eaux sur la Durme, Waasmunster ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #132
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #203

    Twee ronde flessenonderzetters met opstaande, geajoureerde rand met gegraveerde guirlande. Nederlandse keuren, 2de gehalte, maker Van Kempen (1858-1926), datumletter L voor 1895 (?).

    Deux sous-bouteilles ronds avec bord relevé et ajouré avec guirlande gravée. Poinçons hollandais, deuxième titre, fabricant Van Kempen (1858-1926), date lettre L pour 1895 (?).
    No longer available
    Dim. 370 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #437

    Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 33,5 cm.
    Estimate: € 45 / 60
  • #691

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #295

    Drie sauslepels van massief zilver. Nederlandse keuren van Van Kempen, tweede gehalte.

    Trois cuillères à sauce en argent massif. Poinçons hollandais de Van Kempen, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 210 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.

    Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347

    Twee antieke bronzen vijzels met stampers.

    Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.
    No longer available
    Dim. H: 7-9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.

    Une boîte rectangulaire en argent. Poinçon hollandais, deuxième titre. 465g.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 14 x 10 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #671

    Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.

    Trois figurines en cristal coulé, dont l'une représente un ours polaire avec son petit, un hibou et un dauphin. Le dernier marqué par Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h. 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #638

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #289

    Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.

    Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.
    No longer available
    Dim. 66 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More