Other lots in this auction
-
#67Eugène Polot
“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54H. Mary
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon à la coquille. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 200 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#418
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.
Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.No longer availableDim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584
Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#557
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 90 -
#346
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72J. Van Rooien
“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#293
Een driedelig, peper-, zout en mosterdstelletje. Sterling Zilver, Engelse keuren. XIXe eeuw. In etui.
Un ensemble de trois pièces de poivre, sel et moutarde. Argent sterling, poinçons anglais. XIXème siècle. Dans son étui.No longer availableDim. 111,67 g zonder glasEstimate: € 120 / 150