Other lots by Spanoghe
Similar lots by type
-
#619
Een Indische gouache op zijde.
Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 77 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#224Vanden Bosch
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#529
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200/220 -
#592Rimowycz
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#634
“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220/240 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014
“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#389M. Elsen
“Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.
"Personnages". Un dessin sur papier. Signé et daté 1902.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75/120 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#104Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938
“Vissersboten op het strand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#664Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#334Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#162Henri Seghers
“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de moulins à vent de Hollande du Sud". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 200/250 -
#594Van Drommen
“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Avila". Aquarelle sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 31 cm x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#274F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955
“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940
“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#443
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#57Guerra, Italy
Een oude hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#278
“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
"L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#88
Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.No longer availableDim. Ø 22 à 23 cmEstimate: € 120/180 -
#351
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#383
Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
Un bol de verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#469
“Abstracte erotische voorstelling.” Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Représentation érotique abstraite." Technique mixte sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 120/160 -
#671
Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.
Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.No longer availableDim. h: 21 cm - 6 cmEstimate: € 35/45 -
#421Max Verboeket
Een gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
Une coupe en cristal coulé, colorée de brins bleus et violets.No longer availableDim. 65 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#107Lladro
“Three sisters”. Een groep in Spaans porselein. Gemerkt.
"Trois sœurs". Un groupe en porcelaine espagnole. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80/120