Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.

Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.

Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.
Dim. ± 1750 g
SKU: 2709160233.
Category: Boek.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #448

    Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.

    Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
    No longer available
    Estimate: € 235 / 35
  • #31

    Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.

    Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.

    Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Willy Vandersteen

    22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.

    22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #7

    Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.

    Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #24

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #52

    Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.

    Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #62

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #32

    Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.

    Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #139

    Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.

    Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #79

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #95
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Twee verschillende halssnoeren van amethist.

    Deux colliers différents en améthyste.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #160

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en turkooiscabochons van ± 1,40 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    Een foto van Marilyn Monroe in een kader met spiegelglas.

    Photographie de Marilyn Monroe dans un cadre en verre miroir.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #327

    Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.

    Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.

    “Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.
    No longer available
    Dim. 28 x 32,5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #314
    Gaston Schuermans
    Period: 1891-1967

    “Clochard”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Clochard”. Aquarelle. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #774

    Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

    Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20°0 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More