#870Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#548Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#48GuerinEen vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. Decor 30-0R1.
Un vase en faïence belge à glaçure polychrome à décor d’oiseaux. Marque sous la base. Décor 30-0R1.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#384Donadoni“Zwaan”. Litho. Gesigneerd en genummerd.
”Cygne”. Une lithographie. Signée et numérotée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 120