#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#506Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#313RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#799Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#734Vandercam“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120