#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#440Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600 / 700