#851Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#899Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#222Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#198Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#564“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#54“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#105BerrocalEen bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
Une petite statue en bronze montée en pendentif. Signée.No longer availableDim. 76,35 gEstimate: € 200 / 250 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
Une paire de vases dans le style des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180