Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#297“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25 / 30 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#758Drie Russische zwaardbajonetten.
#277Een Duits goudweegschaaltje in gesculpteerd houten kistje. Drie gewichtjes manco. XVIIIe eeuw.
Une balance à or allemande dans un coffret en bois sculpté. Trois poids manquants. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#282Albert De Deken“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#339M. Van Looy“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80