Other lots in this auction
-
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#668Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Henri DillensPeriod: 1812-1872“De waarzegster bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1860.
”La diseuse de bonne fortune et lumière de bougies”. Huile sur panneau. Signé et daté 1860.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal laqués noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Une paire de haut-relief ronds en marbre. Signés et datés 1848.No longer availableDim. ø &! cmEstimate: € 220 / 280 -
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#748Jaupart à AthEen wit marmeren schouwpendule, versierd met verguld bronzen beslag. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre blanc , décoration de montures en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#72Arthur Van der Linden“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120

