#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#474“Compositie”. Aquarel op karton.
”Composition”. Aquarelle sur carton.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#891Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#801Een zittende Boeddha van brons.
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
”Portrait de dame”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 150 / 180