Other lots in this auction
-
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50/80 -
#477
Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 150/250 -
#560
Een 18 K geelgouden zegelring.
Une chevalière en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 130/180 -
#336
Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
Un plateau édouardien ovale avec rebord surélevé et base pliante.No longer availableDim. 57 x 68 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#269A. Peeters
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Een Madonna in houten barokke lijst.
Une Vierge dans un cadre baroque en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#265
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 1,43 gEstimate: € 130/180 -
#76
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#651
Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#679Pascal Somon
“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac . Sérigraphie. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la planche. 1993.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#261
Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120/150