Other lots in this auction
-
#499
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#2M Ford
“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#590
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50 / 70 -
#28
Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#364
Een schetsboek (halve A4) met zo’n 24 erg goede pentekeningen en aquarellen van o.m. Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime enz. Gedateerd 1894, niet gesigneerd. Evenals een schetsboek met potlood en houtskooltekeningen, sommige met aantekening “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853), een mapje met schetsen o.m. door J. Maes en vier koperen etsplaten (drie religieuze en één met de Brabofontein).
Un album à croquis (demi A4) contenant 24 très bons dessins à l’encre et aquarelles e.a. d’Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime etc. Datés 1894, sans signature. Ainsi qu’un album de croquis en crayon et fusain, certains souscrits “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853),une farde aux dessins par J. Maes e.a. et quatre planches à eaux fortes en cuivre (trois religieuses et une avec la fontaine de Brabo).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
Console laquée noire ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 60 / 100